Rekrutacja do przedszkoli

REKRUTACJA DO PUNKTÓW PRZEDSZKOLNYCH UTWORZONYCH NA TERENIE GMINY WĄSOSZ W RAMACH PROJEKTU PT. „PRZEDSZKOLAKI Z GMINY WĄSOSZ” WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO REALIZOWANEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.1, PODDZIAŁANIA 9.1.1 ZMNIEJSZENIE NIERÓWNOŚCI W STOPNIU UPOWSZECHNIANIA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ.

Od 03.06.2013 do 28.06.2013 trwa rekrutacja do Punktów Przedszkolnych utworzonych na terenie Gminy Wąsosz na rok szkolny 2013/2014:

-do Punktu Przedszkolnego nr 1 w Wąsoszu,

-do Punktu Przedszkolnego nr 2 w Sulewie- Kownatach,

-do Punktu Przedszkolnego nr 3 w Ławsku.

Chętni proszeni są o złożenie deklaracji udziału w projekcie w Szkołach Podstawowych w Wąsoszu, Sulewie- Kownatach i Ławsku u dyrektorów szkół jak również u koordynatora projektu w Urzędzie Gminy Wąsosz.

Zajęcia rozpoczną się od 02.09.2013 r. W ramach projektu będą zorganizowane zajęcia dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat jak również zajęcia dla rodziców: zajęcia z psychologiem i pedagogiem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

KOORDYNATOR PROJEKTU