Wielki sukces społeczników z Grajewa
Wpisany przez michal.zarzecki   

To była już piąta edycja konkursu wojewody podlaskiego. Konkurs  ma promować wspaniałe pomysły i równie wspaniałych  ludzi. Tych, którzy wcielają te pomysły w życie, którzy aktywnie działają w swoim lokalnym środowisku na rzecz innych. To niezwykli ludzie, ze społecznym zacięciem i wielkim zapałem.  Chodzi o to, żeby ci, którzy mają wspaniałe pomysły, chęci i energię do działania byli docenieni, żeby nie stracili swojego zapału. Ważne jest też, aby inni szli za ich przykładem.


Do konkursu można było zgłaszać inicjatywy w 4 blokach tematycznych: inicjatywy edukacyjne i sportowe, na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego, z zakresu polityki społecznej i na rzecz ochrony środowiska. W tym roku zgłoszono ich 50.


W czwartej kategorii - Inicjatywy na rzecz ochrony środowiska zwycięzcą jest  Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie za inicjatywę „Godzina dla ekologii”


wrotapodlasia.pl

 


Wielki sukces  społeczników z Grajewa


Traktujemy to jako sukces społeczników z Grajewa, to dla nich chcemy podziękować za zaangażowanie, wsparcie i dobre słowo. Bez nich nie zrealizowalibyśmy aż tylu akcji. – to jest sukces nas Wszystkich. Cieszymy się, że nasza działalność społeczna została doceniona w Białymstoku, bo w Grajewie różnie z tym bywa - polityka najczęściej wygrywa. Jeśli chcesz działać społecznie, skontaktuj się z nami Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Centrum Inicjatyw Społecznych w Grajewie

 

 

 

 

 


 

Dodaj komentarz

SONDA

Czy podobał Ci się tegoroczny festyn w Wąsoszu?
 

INFORMACJE

stat4u

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedziec sie wiecej na temat wykorzystania plikow cookies za posrednictwem swojej przegladarki internetowej. kliknij tutaj.

Akceptuje pliki cookies z tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information