EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH - SPRAWOZDANIE (GALERIA)

W dniach od 26 maja 2012r. do 01 czerwca 2012r. odbył się EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH którego celem była aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie i nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Organizatorem imprezy jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich, która pracuje na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W związku z powyższym, Gmina  Wąsosz przystąpiła do programu  i przygotowała szereg imprez sportowych, z których udziału skorzystała duża liczba mieszkańców Gminy Wąsosz.

STMiG - IMPREZY

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH - SPRAWOZDANIE