„Polski Internet 2012”
poniedziałek, 01 października 2012 20:27

1 października rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Polski Internet”.

W poprzedniej edycji z naszego regionu startowała strona Gimnazjum im.ks. Stanisława Konarskiego w Wąsoszu  -  www.gim-wasosz.pl w kategorii GIMNAZJUM.

Pozytywnym zaskoczeniem dla wielu była informacja o tym że strona zajęła I miejsce w głosowaniu internautów.

W tym roku z naszego powiatu w konkursie startuje 5 stron.

A są to strony:

- w kategorii  Kultura i Sztuka, Rozrywka – strona Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu  -  www.gokis.wasosz24.pl

- w kategorii  Organizacje Non-Profit – strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Żebrach  -  www.osp.wies-zebry.pl

- w kategorii  Portal Miasta i Gminy – strona Urzędu Gminy Wąsosz  -  www.gminawasosz.pl

- w kategorii  Strona Prywatna – strona Sołectwa Żebry  -  www.wies-zebry.pl

- w kategorii  Szkoła - Gimnazjum – strona Gimnazjum w Radziłowie  -  www.radzilow.net

Konkurs podzielony jest na  II etapy.

I  etap –  od 1 października 2012     -    do 31 października 2012

II etap –  od 5 listopada 2012           -    do 30 listopada 2012

Zapraszamy wszystkich do codziennego  głosowania na strony zgłoszone z naszego powiatu.

Aby zagłosować należy:

1. Kliknąć na link.
  2. Wybrać kategorię – wyżej wymienione z naszego regionu: a następnie przycisk Wyświetl.
  3. Przy wybranej stronie kliknąć Oddaj swój głos.
  4. Pojawi się okno, w które należy wpisać swojego maila i głos zostanie zaliczony

Podawany adres e-mail nie będzie w żaden sposób wykorzystany przez Organizatora lub firmy zewnętrzne do rozsyłania korespondencji/informacji handlowej. Potrzebny jest jedynie do weryfikacji głosowania i do ewentualnego kontaktu Organizatora z osobą, która wygra nagrodę rzeczową za udziału w głosowaniu.

Każdy internauta może zagłosować raz dziennie na wybraną stronę w każdej z kategorii. Odwiedź wszystkie kategorie i głosuj codziennie na wybraną w niej stronę.

Dla osób które będą głosować najczęściej Organizatorzy Konkursu „Polski Internet”  przygotowali atrakcyjne nagrody.