„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie gminy Wąsosz”

Trwa termomodernizacja budynków oświatowych na terenie gminy Wąsosz. Prace wykonuje PBO BUD-MAX Jarosław Barankiewicz z Grajewa który zobowiązał się przeprowadzić zadanie za kwotę 856 558,89 złotych.

Zakres obejmuje termomodernizację trzech budynków oświatowych, a są to Szkoła Podstawowa w Wąsoszu, Gimnazjum w Wąsoszu, Szkoła Podstawowa w Ławsku.

We wszystkich budynkach będą wykonane zadania tj.:

- docieplenie fundamentów,

- docieplenie elewacji,

- remont dachu,

- remonty zewnętrzne (m.in. naprawa schodów).

Oprócz tych zadań w Gimnazjum w Wąsoszu i Szkole Podstawowej w Ławsku wymieniona zostanie stolarka okienna i drzwiowa.

Choć termin wykonania zamówienia to 17 czerwiec 2013r. , to efekty pracy widać już teraz.