Gminny Dzień Edukacji Narodowej

12 października br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu, odbyła się uroczystość poświęcona obchodom Dnia Edukacji Narodowej (14 październik), na którą przybyli wójt gminy Wąsosz, przewodniczący rady gminy, dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy szkół oraz pracownicy Urzędu Gminy Wąsosz związani z oświatą.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przedstawionej przez uczniów Szkoły Podstawowej w Wąsoszu. Następnie Wójt Gminy Wąsosz p.Czesław Ołdakowski i Przewodniczący Rady Gminy Wąsosz p.Albert Kochanowski wszystkich emerytowanym nauczycielom wręczyli róże. Kolejnym punktem było wręczenie Listów Gratulacyjnych Wójta Gminy Wąsosz dla dyrektorów szkół z terenu Gminy Wąsosz.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy Wąsosz p.Czesław Ołdakowski, Przewodniczący Rady Gminy Wąsosz p.Albert Kochanowski, Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu ks.Marek Milanowski.

Na koniec wszyscy udali się na skromny poczęstunek.

Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkół życzymy wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego,

aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.