LGD na facebooku rozdaje prezenty
Wpisany przez michal.zarzecki   

 

Serdecznie zapraszamy do polubienia profilu Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury na Facebooku gdzie są umieszczane aktualne informacje o organizowanych zadaniach przez LGD oraz LCOI-Region Podlaski:
www.facebook.com/pages/Lokalna-Grupa-Dzia%C5%82ania-Biebrza%C5%84ski-Dar-Natury/175261599287742?ref=hl


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Spośród osób które polubią nasz profil do 30 kwietnia 2013r. zostanie rozlosowanych pięć zestawów promocyjnych LGD w skład których wchodzą m.in. kubki termiczne, torby ekologiczne, smycze, długopisy, foldery promocyjne.

 

SONDA

Czy podobał Ci się tegoroczny festyn w Wąsoszu?
 

INFORMACJE

stat4u

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedziec sie wiecej na temat wykorzystania plikow cookies za posrednictwem swojej przegladarki internetowej. kliknij tutaj.

Akceptuje pliki cookies z tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information