Jubileusz Złotych Godów w Wąsoszu
Wpisany przez artur.wiszowaty

W dniu 18 maja 2016 roku pary małżeńskie z terenu gminy Wąsosz, które zawarły związki małżeńskie w 1966 roku, obchodziły Jubileusz Złotych Godów.

Uroczystość rozpoczęła się  mszą świętą w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu, po której pary małżeńskie oraz goście udali się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski wraz ze Starostą Grajewskim Zygmuntem Kruszyńskim oraz  Księdzem Kanonikiem Markiem Milanowskim dokonali uroczystej dekoracji medalami za wieloletnie pożycie małżeńskie nadanymi dostojnym Jubilatom przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polski.

Z radością i wzruszeniem wszyscy wysłuchali gratulacji i pięknego „Koncertu Życzeń” przygotowanego na cześć małżonków przez dzieci młodzież.

W dalszej, mniej oficjalnej już części uroczystości, przy lampce szampana, Jubilaci z radością dzielili się swoimi wspomnieniami sprzed 50 lat.

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości.