- Gmina Wąsosz - https://gminawasosz.pl -

Lista Grantobiorców

Przedstawiamy listę wniosków zakwalifikowanych do udziału w Projekcie Grantowym oraz listę rezerwową wniosków, w ramach projektu pt. „Montaż urządzeń OZE w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Wąsosz”.

Jednocześnie informujemy, iż osoby zakwalifikowane do programu grantowego mogą kontaktować się z urzędem gminy w celu ustalenia terminu podpisania umowy.

Lista podstawowa Grantobiorców którym przyznano Granty w ramach projektu pt. „Montaż urządzeń OZE w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Wąsosz”

1.Świderski Marekhybrydowa 5 kW i 6 600 W
2.Wróblewski Romanfotowoltaiczna4,45 kW
3.Rogiński Stefanfotowoltaiczna4,2 kW
4.Cwalina Mariuszfotowoltaiczna3,8 kW
5.Chorosz Józeffotowoltaiczna2,10 kW
6.Modzelewska Monikafotowoltaiczna3,8 kW
7.Puźniak Elżbietafotowoltaiczna2,50 kW
8.Chorosz Zdzisławfotowoltaiczna2,4 kW
9.Wróblewska Agnieszkafotowoltaiczna4,62 kW
10.Ołdakowska Hannafotowoltaiczna4,9 kW
11.Borusiewicz Lechfotowoltaiczna5 kW
12.Rong Krzysztoffotowoltaiczna3,08 kW
13.Polkowska Monikafotowoltaiczna5 kW
14.Karwowski Mariusz Cezaryfotowoltaiczna5 kW
15.Niebrzydowski Lechfotowoltaiczna4,99 kW
16.Kiełczewski Marekfotowoltaiczna4,27 kW
17.Turowska Joannafotowoltaiczna4,92 kW
18.Sulewski Edwardfotowoltaiczna4,02 kW
19.Tarnacki Bogusławfotowoltaiczna3,750 kW
20.Świderski Tadeuszfotowoltaiczna4,5 kW
21.Baranowski Wojciechfotowoltaiczna3,68 kW
22.Maciorowski Mariuszfotowoltaiczna5 kW
23.Godlewska Danutafotowoltaiczna3,57 kW
24.Gawryszewska Bogumiłafotowoltaiczna2,75 kW
25.Borawski Romualdfotowoltaiczna2,7 kW
26.Orłowski Kazimierzfotowoltaiczna5 kW
27.Zaborowski Mirosławfotowoltaiczna4,76 kW
28.Nowak Jacekfotowoltaiczna5 kW
29.Cimochowski Adrianfotowoltaiczna4,47 kW
30.Wróblewski Mirosławfotowoltaiczna2,5 kW
31.Zalewski Józeffotowoltaiczna5 kW
32.Chrostowski Sławomirfotowoltaiczna5 kW
33.Bazydło Andrzejfotowoltaiczna5 kW
34.Kozłowski Mirosławfotowoltaiczna5 kW
35.Świderska Urszulafotowoltaiczna3,86 kW
36.Ołdakowski Wojciechfotowoltaiczna3,9 kW
37.Łoś Edwardfotowoltaiczna2,64 kW
38.Łynko Martafotowoltaiczna5 kW
39.Świderski Rafałfotowoltaiczna4,03 kW
40.Danowski Patrykfotowoltaiczna5 kW
41.Żurawski Jarosławfotowoltaiczna4,83 kW
42.Smoliński Leszek Janfotowoltaiczna5 kW
43.Pliszka Pawełfotowoltaiczna4,67 kW
44.Bagińska Grażynafotowoltaiczna5 kW
45.Białasiewicz Mirosławfotowoltaiczna1,96 kW
46.Grabowski Stanisławfotowoltaiczna3,56 kW
47.Danowski Łukaszfotowoltaiczna4 kW
48.Dołęga Jerzykolektory słoneczne5 280 W
49.Wierzbicki Sławomir kolektory słoneczne5 280 W
50.Karwowski Filipkolektory słoneczne3960 W
51.Świderska Karolinakolektory słoneczne3960 W
52.Płochocki Tomaszkolektory słoneczne2640 W

Lista rezerwowa Grantobiorców w ramach projektu pt. „Montaż urządzeń OZE w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Wąsosz”

Lp.Nazwisko i imięTyp Instalacji
1.Świderski Bogdankolektory słoneczne
2.Węcek Monikakolektory słoneczne
3.Chodnicki Sławomirkolektory słoneczne