Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > Sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach przez Gminę Wąsosz

Sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach przez Gminę Wąsosz

Informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż węgla kamiennego w ramach zakupu preferencyjnego. Węgiel typu orzech sprzedawany będzie po cenie 1 800,00 zł brutto za tonę.

Podstawą do odbioru węgla jest opłacona faktura oraz dokument wydania wystawiony przez pracownika Urzędu Gminy Wąsosz.

Wnioski o zakup węgla rozpatrywane będą wg kolejności ich składania. Pracownicy urzędu będą kontaktowali się telefonicznie z osobami, które złożyły stosowny wniosek i spełniają warunki uprawniające do nabycia węgla w cenie preferencyjnej.

Wpłaty na rachunek bankowy Nr 41 8768 0003 2605 5101 2000 0550 można będzie dokonać po wcześniejszym kontakcie z Urzędem i upewnieniu się, że węgiel jest dostępny do nabycia.

Punkty odbioru węgla dla mieszkańców gminy Wąsosz:

1. Handel Artykułami Rolno-Przemysłowymi i Opałem „DANROL” Danuta Cimochowska – ul. Mazowiecka 44, Wąsosz;
  2. Artykuły Rolno-Przemysłowe i Paliwowe Leszek Czyżewski & Kazimierz Czyżewski Sp. J. – ul. Sienkiewicza 28, Wąsosz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 86 273-10-01.

Wójt Gminy Wąsosz

Czesław Ołdakowski