Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > Zawiadomienie – XXIV Sesja Rady Gminy Wąsosz

Zawiadomienie – XXIV Sesja Rady Gminy Wąsosz

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559, 1005, 1079, 1561), zawiadamiam, że w dniu 19 grudnia 2022 r. (poniedziałek), o godz. 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu, ul. Piaskowa 1 odbędzie się XXIV Zwyczajna Sesja Rady Gminy Wąsosz.

Ustalam następujący porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu XXIII Sesji Rady Gminy.
  4. Sprawozdanie Wójta z pracy w okresie między sesjami w tym z wykonania uchwał Rady Gminy.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Wąsosz na rok 2023.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do Stowarzyszenia Samorządów Dorzecza Biebrzy.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie wyznaczenia dodatkowych przedstawicieli Gminy Wąsosz do Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Samorządów Dorzecza Biebrzy.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Wójta Gminy Wąsosz.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Wąsosz.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wąsosz.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty na terenie Gminy Wąsosz.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji Rady Gminy Wąsosz na 2023 rok.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Wąsosz na 2023 rok.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Gminy Wąsosz na 2023 rok.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy na 2023 rok.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Wąsosz na lata 2023-2028.
  18. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Powiatowi Grajewskiemu.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji w 2022 roku z budżetu Gminy Wąsosz.
  20. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2022 r.
  21. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Wąsosz.
  22. Zapytania i wolne wnioski.
  23. Zamknięcie obrad XXIV Sesji Rady Gminy.

Przewodniczący Rady Gminy

Leszek Nieszała

Otrzymują do wiadomości:

1. Sołtysi z terenu Gminy Wąsosz.
  2. Pan Leszek Czyżewski – Radny Powiatu Grajewskiego.
  3. Pan Tomasz Krukowski – Radny Powiatu Grajewskiego.
zawiadomienie

Projekty: