Rozpoczęliśmy prace związane z wymianą podłogi w świetlicy wiejskiej w Niecikach
Dbając o poprawę warunków korzystania z gminnej infrastruktury oraz komfort mieszkańców, rozpoczęte zostały prace remontowe obejmujące wymianę podłogi w budynku świetlicy wiejskiej w Niecikach. To kolejne działanie realizowane na rzecz utrzymania i podnoszenia standardu miejsc służących integracji lokalnej społeczności.
Świetlica jest ważnym miejscem spotkań mieszkańców – odbywają się tu wydarzenia lokalne, spotkania okolicznościowe oraz inicjatywy społeczne. Wymiana zużytej podłogi pozwoli nie tylko poprawić estetykę wnętrza, ale również zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę użytkowania obiektu na co dzień.
Realizacja zadania przyczyni się do stworzenia bardziej funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni dla wszystkich korzystających ze świetlicy – zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców.

