Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > Wyraź siebie – projekt dla młodzieży

Wyraź siebie – projekt dla młodzieży

Rozpoczynamy kolejny projekt dla młodzieży w wieku 13-18 lat na który Gminny Ośrodek Kultury i Sportu otrzymał dofinansowanie 10 tys. w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 ze środków Narodowego Centrum Kultury oraz Województwa Podlaskiego.

Młodzi będą wyrażać siebie przez teatr, sztukę, fotografię.

Podczas zajęć teatralnych z Grzegorzem Pohl uczestnicy stworzą spektakl o nich samych, o swoich emocjach, wyrażony gestem, ruchem , muzyką, zaprezentują publiczności.

Podczas zajęć artystycznych poznamy nową technikę wyrazu artystycznego punch needle Jolanta Koniecko. A gdy młodzież się nauczy, podzieli się swoją wiedzą z innymi prowadząc zajęcia w miejscowościach ościennych podczas wakacji. Zorganizują wystawę swoich prac.

Partnerem Projektu oraz prowadzącym warsztaty fotograficzne jest Zbigniew Mroczkowski, który zdradzi młodzieży jak zatrzymać emocje w kadrze… emocje uczestników zajęć teatralnych, artystycznych i nie tylko. Wystawa fotografii wielkoformatowej w przestrzeni będzie efektem ich pracy.

Jeśli chcesz zwiększyć kompetencje w zakresie świadomego uczestnictwa w kulturze, kreatywności, komunikacji, wiary w siebie to zapraszamy do dołączenia do projektu. Zapisy w GOKiS w Wąsoszu. Zaczynamy zajęcia od lipca.

Podlaski Instytut Kultury

BMK – woj. podlaskie

Województwo Podlaskie

Narodowe Centrum Kultury