Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > Budowa garaży na potrzeby Urzędu Gminy Wąsosz i jednostek OSP z terenu gminy Wąsosz

Budowa garaży na potrzeby Urzędu Gminy Wąsosz i jednostek OSP z terenu gminy Wąsosz

W dniu 07.06.2024 r. podpisano umowę na realizację zadania pn. Budowa garaży na potrzeby Urzędu Gminy Wąsosz i jednostek OSP z terenu gminy Wąsosz.

Zadanie wykona firma REMONT-BUD z Szepietowa za kwotę 1 494 000,00 zł.

Na zadanie pozyskano dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W ramach zadania zostaną wybudowane garaże przy remizach w Żebrach i Kędziorowie, 2 garaże przy Urzędzie Gminy oraz budynek gospodarczy przy budynku GOKiS z przeznaczeniem na magazyn sprzętu strażackiego. W umowie też jest zapis o opcji, która obejmuje wykonanie remontu garażu przy strażnicy OSP w Ławsku.

Wykonawca zadeklarował, że prace projektowe zostaną wykonane do jesieni tego roku a jeżeli pogoda pozwoli to zostaną również wykonane fundamenty. Całość prac, wykonawca, planuje zakończyć w przyszłym roku.