Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > IX piknik rodzinny

IX piknik rodzinny

W niedzielne popołudnie w Wąsoszu odbył się IX piknik rodzinny organizowany przez Szkołę Podstawową w Wąsoszu. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny i znajomych. Piknik otworzyła Dyrektor Szkoły Pani Renata Karwowska, która powitała wszystkich serdecznie i już na wstępie podkreśliła, że chwile, które pozwalają na wspólne spotkania i rozmowy, są bezcenne i sprzyjają integracji szkolnej oraz współpracy z lokalną społecznością.

W wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Wąsosz Tomasz Krukowski, który wręczył nagrodę uczennicy Weronice Dołęga, za zdobycie tytuły finalisty wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki.

Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji tj.: gry i sportowe rozgrywki rodzinne, dmuchańce, pływanie na łódkach.

Dzieci miały także okazję obejrzeć wozy strażackie z jednostki OSP KSRG Wąsosz, Komendy Powiatowej PSP w Grajewie, Policji, a na stanowisku ZS „Strzelec” OSW Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo mogły zobaczyć pokaz obsługi broni.

Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: wata cukrowa, popcorn, grochówka, kiełbaski z ogniska oraz gofry.

Podczas pikniku prowadzona była zbiórka pieniędzy na rehabilitację Natalii Grabowskiej w wyniku której organizatorom udało się zebrać kwotę 15 738,59 złotych.

Zdjęcia: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu