Kontrast:

Czcionka:

Tu jesteś: Gmina Wąsosz > Aktualności > Złote Gody, czyli Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Złote Gody, czyli Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła 5 grudnia bieżącego roku, w Urzędzie Gminy Wąsosz.

Podczas uroczystości, 10 parom wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu gminy Wąsosz.

Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.

Wszystkim parom, które  przybyły na uroczystość oraz tym, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.