Spotkanie z Wiolettą Piasecką w Wąsoszu
Wpisany przez michal.zarzecki   

Niezwykle barwne i wesołe tak w skrócie można opisać spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką "Dobrą Wróżką" w Bibliotece Gminnej w Wąsoszu. Organizatorem przedsięwzięcia była Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie pełniąca funkcję biblioteki powiatowej, a wzięli w nim udział uczniowie klas IV SP w Wąsoszu.


Pisarka jest osobą bardzo żywiołową, doskonale moduluje głosem naśladując różne postacie, ma świetny kontakt z dziećmi. Opowiadała o swoich wydanych książkach i o tym, co Ją zainspirowało do napisania wielu z nich. Bardzo ważne było to, że dzieci nie tylko słuchały, ale aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, odgadywały zagadki, rozwiązywały mini konkursy, brały udział w teatrzyku kukiełkowym i zadawały pytania. Każde dziecko usłyszało też „wróżbę” dotyczącą przyszłości, na co dziewczynki i chłopcy reagowali śmiechem i brawami. Okazało się, że „nasza wróżka” pisze nie tylko o królewnach, księżniczkach, duchach, czarownicach i zaczarowanych krainach, ale także doskonale zna się na piłce nożnej, co bardzo spodobało się chłopcom. Pani Piasecka przywiozła ze sobą książki, które dzieci mogły zakupić i otrzymać wpis z dedykacją i autografem autorki.


Dyrektor MBP w Grajewie serdecznie dziękuje Bibliotece Gminnej w Wąsoszu za pomoc w organizacji i miłe przyjęcie.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 


 

Dodaj komentarz

SONDA

Czy podobał Ci się tegoroczny festyn w Wąsoszu?
 

INFORMACJE

stat4u

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedziec sie wiecej na temat wykorzystania plikow cookies za posrednictwem swojej przegladarki internetowej. kliknij tutaj.

Akceptuje pliki cookies z tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information