Jubileusz 100 urodzin Pani Władysławy Kreski

 

Pani Władysława urodziła się 29 marca 1916 roku w Bagienicach. Po ślubie z Janem Kreska zamieszkała w Żebrach. Jubilatka urodziła siedmioro dzieci, doczekała się 15 wnucząt i 11 prawnucząt oraz 2 praprawnucząt. Pani Władysława Kreska jest najstarszą mieszkanką gminy Wąsosz.

Nestorka rodu Kresków, mimo swego wieku, zachowuje niezwykłą pogodę ducha, cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią wśród rodziny, jak też wśród sąsiadów i znajomych.

W dniu 100 urodzin Pani Władysławie wizytę złożyli Wojewoda Podlaski, Starosta Grajewski, Proboszcz parafii Wąsosz, Przedstawiciele Samorządu Gminy Wąsosz, oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Grajewie. W uroczystości licznie uczestniczyła rodzina, która specjalnie przybyła z różnych stron świata oraz znajomi i sąsiedzi.

W imieniu Jubilatki zgromadzonych gości powitał Wójt Gminy Wąsosz Czesław Ołdakowski. Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wręczył Pani Władysławie listy gratulacyjne, w tym list od Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło. W dniu swego pięknego święta Pani Kreska została obdarowana kwiatami i upominkami, a dopełnieniem uroczystości było huczne przyjęcie urodzinowe zorganizowane przez rodzinę.

 

 


 

SONDA

Czy podobał Ci się tegoroczny festyn w Wąsoszu?
 

INFORMACJE

stat4u

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedziec sie wiecej na temat wykorzystania plikow cookies za posrednictwem swojej przegladarki internetowej. kliknij tutaj.

Akceptuje pliki cookies z tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information